Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

TCWY zamierza zainwestować w ochronę środowiska

dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
TCWY's 12000Nm3 / h COG-PSA-H2 został pomyślnie uruchomiony w Korei Południowej w 2015 roku, działa sprawnie od ponad trzech lat, jego wydajność jest stabilna i niezawodna, zadowolenie naszych użytkowników końcowych osiąga nowy poziom! ---- Pan Lee, zastępca kierownika od DAESUNG Industrial Gas Co., Ltd Korea Południowa.

—— Zawietrzny

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy bardzo dobrą sprężarkę powietrza od TCWY, tak jak obiecali, wszystko jest idealne! Maszyna działa dobrze, TCWY zapewnił szybki serwis posprzedażowy, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia. TCWY jest godnym zaufania partnerem, spodziewamy się współpracować z nimi przy kolejnym projekcie PSA.

—— Somchai

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
TCWY zamierza zainwestować w ochronę środowiska
TCWY zamierza zainwestować w ochronę środowiska

Ponieważ problem środowiskowy jest coraz bardziej poważny w dzisiejszych czasach, świat potrzebuje coraz czystszej i odnawialnej energii, która zwiększa swój popyt,

TCWY przyjął pana Tapai z Europy, aby przedyskutować i wprowadzić zaawansowane rozwiązanie technologiczne do utylizacji odpadów (w tym komunalne odpady stałe MSW, medyczne, niebezpieczne chemikalia, metal i różne inne rodzaje odpadów).

Technologia zgazowania plazmowego jest daleko w przód w porównaniu z tradycyjnymi metodami i technologiami gospodarowania odpadami pod względem wydajności operacyjnej i zawartości emisji.

Po spotkaniu informacyjnym obie strony zamierzają opracować porozumienie dotyczące inwestycji i współpracy zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

„Technologia przyniesie rosnący popyt i popularność ze względu na zakres zastosowań, wydajność i wpływ na środowisko, TCWY nie specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań gazowych, ale także inwestuje wiele w obiecującą technologię i projekt na całym świecie.” Pan Leon, skomentował dyrektor marketingu.

Pub Czas : 2019-06-04 14:00:38 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)