Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

TCWY spełnia Airfirst w Korei Południowej

dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
TCWY's 12000Nm3 / h COG-PSA-H2 został pomyślnie uruchomiony w Korei Południowej w 2015 roku, działa sprawnie od ponad trzech lat, jego wydajność jest stabilna i niezawodna, zadowolenie naszych użytkowników końcowych osiąga nowy poziom! ---- Pan Lee, zastępca kierownika od DAESUNG Industrial Gas Co., Ltd Korea Południowa.

—— Zawietrzny

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy bardzo dobrą sprężarkę powietrza od TCWY, tak jak obiecali, wszystko jest idealne! Maszyna działa dobrze, TCWY zapewnił szybki serwis posprzedażowy, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia. TCWY jest godnym zaufania partnerem, spodziewamy się współpracować z nimi przy kolejnym projekcie PSA.

—— Somchai

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
TCWY spełnia Airfirst w Korei Południowej
TCWY spełnia Airfirst w Korei Południowej
TCWY spotkało się z Airfirst w Korei Południowej (wcześniej Linde - Korea Południowa) podczas kilku spotkań handlowych techno na temat bieżących projektów w regionie.

Airfirst, wcześniej znana jako Linde Korea Południowa, która ma ugruntowaną pozycję w regionie, wybrała TCWY jako strategicznego partnera w zakresie inżynierii i dostaw dużej fabryki VPSA-Oxygen wraz z kilkoma innymi zakładami PSA Nitrogen o średniej wydajności.

Airfirst pochwalił wsparcie TCWY podczas ich wcześniejszych projektów i był pod wrażeniem niezawodnych technologii, które działają w przypadku niektórych znanych gigantów przemysłowych z Korei Południowej, w tym Samsung SDI i Hyundai Steel.

„TCWY z przyjemnością podaje rękę do ręki Airfirst, profesjonalnej, znanej, agresywnej firmie z branży gazowniczej. Oczekujemy dalszej współpracy na rynku południowokoreańskim. „Skomentował dyrektor marketingu pan Leon.

Pub Czas : 2019-11-19 10:57:05 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)