Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

TCWY spotyka się z zespołem SDP z Wielkiej Brytanii

dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
TCWY's 12000Nm3 / h COG-PSA-H2 został pomyślnie uruchomiony w Korei Południowej w 2015 roku, działa sprawnie od ponad trzech lat, jego wydajność jest stabilna i niezawodna, zadowolenie naszych użytkowników końcowych osiąga nowy poziom! ---- Pan Lee, zastępca kierownika od DAESUNG Industrial Gas Co., Ltd Korea Południowa.

—— Zawietrzny

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy bardzo dobrą sprężarkę powietrza od TCWY, tak jak obiecali, wszystko jest idealne! Maszyna działa dobrze, TCWY zapewnił szybki serwis posprzedażowy, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia. TCWY jest godnym zaufania partnerem, spodziewamy się współpracować z nimi przy kolejnym projekcie PSA.

—— Somchai

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
TCWY spotyka się z zespołem SDP z Wielkiej Brytanii
TCWY spotyka się z zespołem SDP z Wielkiej Brytanii
TCWY z radością przyjmuje pana Sandeep, wiceprezesa grupy SDP UK, którego zakres działalności obejmuje gaz, energię, inżynierię, budownictwo, budowę infrastruktury, logistykę i magazynowanie.
Obie strony odbyły spotkanie informacyjne w celu omówienia możliwości współpracy w dziedzinie przemysłowych zakładów przetwarzania gazu, nowego wykorzystania energii na rynkach brytyjskich i indyjskich. Celowe porozumienie zostało osiągnięte po zakończeniu tematów. „Zaawansowana technologia TCWY, profesjonalny zespół, bogate doświadczenie projektowe zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym pozostawiają nam głębokie wrażenie, oczekujemy współpracy z nimi wkrótce w Wielkiej Brytanii i Indiach”. Powiedział pan Sandeep.
Pub Czas : 2019-03-21 16:41:38 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)