Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

TCWY spotyka zespół Wolfganga z Deutschland

dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
TCWY's 12000Nm3 / h COG-PSA-H2 został pomyślnie uruchomiony w Korei Południowej w 2015 roku, działa sprawnie od ponad trzech lat, jego wydajność jest stabilna i niezawodna, zadowolenie naszych użytkowników końcowych osiąga nowy poziom! ---- Pan Lee, zastępca kierownika od DAESUNG Industrial Gas Co., Ltd Korea Południowa.

—— Zawietrzny

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy bardzo dobrą sprężarkę powietrza od TCWY, tak jak obiecali, wszystko jest idealne! Maszyna działa dobrze, TCWY zapewnił szybki serwis posprzedażowy, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia. TCWY jest godnym zaufania partnerem, spodziewamy się współpracować z nimi przy kolejnym projekcie PSA.

—— Somchai

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
TCWY spotyka zespół Wolfganga z Deutschland
TCWY spotyka zespół Wolfganga z Deutschland

Pan Wolfgang, ekspert w dziedzinie energii i ochrony środowiska z Niemiec, jest zainteresowany działalnością TCWY od czasu jego ostatniej wizyty w TCWY w październiku 2018 r. Dziś Wolfgang ponownie odwiedził TCWY ze swoim niemieckim zespołem i przyniósł pewne potencjalne informacje o projektach w Europie, Wietnam i Uzbekistan. Obie strony przeprowadziły pogłębioną wymianę i zdecydowały się wzmocnić współpracę w zakresie przyszłych projektów związanych.

Pub Czas : 2019-04-03 15:33:38 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)