Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

TCWY otrzymała japońskiego partnera

dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
TCWY's 12000Nm3 / h COG-PSA-H2 został pomyślnie uruchomiony w Korei Południowej w 2015 roku, działa sprawnie od ponad trzech lat, jego wydajność jest stabilna i niezawodna, zadowolenie naszych użytkowników końcowych osiąga nowy poziom! ---- Pan Lee, zastępca kierownika od DAESUNG Industrial Gas Co., Ltd Korea Południowa.

—— Zawietrzny

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy bardzo dobrą sprężarkę powietrza od TCWY, tak jak obiecali, wszystko jest idealne! Maszyna działa dobrze, TCWY zapewnił szybki serwis posprzedażowy, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia. TCWY jest godnym zaufania partnerem, spodziewamy się współpracować z nimi przy kolejnym projekcie PSA.

—— Somchai

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
TCWY otrzymała japońskiego partnera
TCWY otrzymała japońskiego partnera
W związku z obchodami święta Dragon Boast w Chinach TCWY otrzymało zespół z Japonii,

Obie strony omówiły współpracę w kilku dużych zakładach PSA O2, PSA N2 i PSA CO w Japonii, które mają rozmiary od średniego do dużego.

Ponadto TCWY omówił również sposoby na wykorzystanie nowych i wysoce integracyjnych możliwości inżynieryjnych. Pomyślny projekt kondensacji wielkości instalacji PSA H2 (Wodór), która zmieściłaby się na mniejszym obszarze (wielkość pojemnika).

TCWY identyfikuje, że takie przemysłowe instalacje gazowe (wodór) będą powszechnie popularne w niektórych regionach świata iw niektórych gałęziach przemysłu.

„Wraz z rosnącym popytem na te mniejsze jednostki (zarówno pod względem wielkości, jak i pojemności), będziemy w stanie dotrzeć do jeszcze szerszego grona klientów, dalej rozszerzając działalność TCWY, utrzymując naszą pozycję wiodącego dostawcy gazu przemysłowego / zakładu chemicznego” Dyrektor sprzedaży i marketingu skomentował.

Pub Czas : 2019-06-11 15:03:26 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)