Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

TCWY otrzymuje duże kontrakty projektowe w Indonezji

dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
TCWY's 12000Nm3 / h COG-PSA-H2 został pomyślnie uruchomiony w Korei Południowej w 2015 roku, działa sprawnie od ponad trzech lat, jego wydajność jest stabilna i niezawodna, zadowolenie naszych użytkowników końcowych osiąga nowy poziom! ---- Pan Lee, zastępca kierownika od DAESUNG Industrial Gas Co., Ltd Korea Południowa.

—— Zawietrzny

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy bardzo dobrą sprężarkę powietrza od TCWY, tak jak obiecali, wszystko jest idealne! Maszyna działa dobrze, TCWY zapewnił szybki serwis posprzedażowy, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia. TCWY jest godnym zaufania partnerem, spodziewamy się współpracować z nimi przy kolejnym projekcie PSA.

—— Somchai

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
TCWY otrzymuje duże kontrakty projektowe w Indonezji
TCWY otrzymuje duże kontrakty projektowe w Indonezji

Zespół specjalistów reprezentujących TCWY wziął udział w GAS INDONESIA SUMMIT 2019, pełnym wydarzeniu poświęconym gazowi ziemnemu, LNG i energii, które odbyło się w Dżakarcie w Indonezji, ściskając ręce kilku głównym wykonawcom EPC i urzędnikom rządowym.

TCWY otrzymał w Indonezji szereg projektów, od kilku zakładów skraplania gazu ziemnego, terminali regazyfikacyjnych LNG po średniej wielkości zakład produkcyjny wodoru PSA za pomocą technologii reformingu parowego.

„Szczyt Gas Indonesia to pouczające i kreatywne wydarzenie dla działalności TCWY w Indonezji, a nawet na okolicznych rynkach, TCWY będzie nadal inwestować i ściśle współpracować z lokalnymi partnerami w celu sfinalizowania kolejnych kontraktów” - komentuje dyrektor marketingu TCWY, Leon.

Pub Czas : 2019-08-07 17:03:58 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)