Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

TCWY z powodzeniem kończy trasę po Rosji

dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
TCWY's 12000Nm3 / h COG-PSA-H2 został pomyślnie uruchomiony w Korei Południowej w 2015 roku, działa sprawnie od ponad trzech lat, jego wydajność jest stabilna i niezawodna, zadowolenie naszych użytkowników końcowych osiąga nowy poziom! ---- Pan Lee, zastępca kierownika od DAESUNG Industrial Gas Co., Ltd Korea Południowa.

—— Zawietrzny

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy bardzo dobrą sprężarkę powietrza od TCWY, tak jak obiecali, wszystko jest idealne! Maszyna działa dobrze, TCWY zapewnił szybki serwis posprzedażowy, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia. TCWY jest godnym zaufania partnerem, spodziewamy się współpracować z nimi przy kolejnym projekcie PSA.

—— Somchai

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
TCWY z powodzeniem kończy trasę po Rosji
TCWY z powodzeniem kończy trasę po Rosji
Zespół TCWY odbył kilka pouczających i kreatywnych sesji z klientami, biorąc udział w spotkaniach jeden na jeden na Cryogen Expo, które odbyły się w dniach 17–19 września w Moskwie.

TCWY prowadzi szereg dyskusji na temat projektów w Rosji dla kilku średnich i dużych zakładów przetwórczych, w tym zakładu produkcji wodoru metodą SMR i zakładu tlenowej adsorpcji zmiennociśnieniowej na średnią skalę.

Szybko rozwijający się międzynarodowy dział biznesowy nadal zapewnia swoim rosyjskim klientom i partnerom pełne wsparcie i zakres usług.

„Trasa umożliwiła TCWY na rynek rosyjski i otaczające regiony WNP. Z niecierpliwością oczekujemy dostarczenia naszych najlepszych produktów i usług naszym rosyjskim klientom na warunkach biznesowych Win Win ”- skomentował dyrektor marketingu, Leon.

Pub Czas : 2019-09-29 16:42:04 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)