Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
TCWY's 12000Nm3 / h COG-PSA-H2 został pomyślnie uruchomiony w Korei Południowej w 2015 roku, działa sprawnie od ponad trzech lat, jego wydajność jest stabilna i niezawodna, zadowolenie naszych użytkowników końcowych osiąga nowy poziom! ---- Pan Lee, zastępca kierownika od DAESUNG Industrial Gas Co., Ltd Korea Południowa.

—— Zawietrzny

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy bardzo dobrą sprężarkę powietrza od TCWY, tak jak obiecali, wszystko jest idealne! Maszyna działa dobrze, TCWY zapewnił szybki serwis posprzedażowy, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia. TCWY jest godnym zaufania partnerem, spodziewamy się współpracować z nimi przy kolejnym projekcie PSA.

—— Somchai

Im Online Czat teraz

Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.
nasz zespół nasze biuro budowanie zespołu Odwiedzanie klienta Odwiedzanie klienta Sprawa: COG-PSA-H2

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
Ilość pracowników : >100
Rok założenia : 2013
pc Export : 80% - 90%
Chengdu TCWY New Energy Technology co., Ltd została założona w 2013 roku. TCWY specjalizuje się w przemysłowym przetwarzaniu gazu, projektowaniu i badaniach, nowym wykorzystaniu energii oraz badaniach i rozwoju, a także w rozwoju technologii energooszczędnych w przemyśle, kontraktowaniu projektów, zarządzaniu energią kontraktową. Przez 6 lat rozwoju firma TCWY była szeroko zaangażowana w dziedzinie przetwarzania gazu ziemnego, petrochemii, chemii węglowej, nawozów, metalurgii, energetyki, przemysłu cementowego i zobowiązała się do dostarczania światu opłacalnej, zerowej energii i przyjaznej dla środowiska energii.
Zespół TCWY zgromadził wielu znanych w branży ekspertów w dziedzinie separacji gazów i oszczędzania energii, a także wysoko wykwalifikowanych inżynierów i naukowców, którzy posiadają zarówno dogłębną wiedzę, jak i bogate doświadczenie w zakresie projektowania i zarządzania projektami.
Dzięki ciągłym dużym inwestycjom w badania i rozwój, TCWY posiada wiele zaawansowanych technologii, takich jak produkcja wodoru z krakingu metanolu, produkcja wodoru z gazu ziemnego, produkcja wodoru z węgla, oczyszczanie gazu z pieca koksowniczego, kompleksowe wykorzystanie gazu z pieca koksowniczego, produkcja adsorpcji zmiennociśnieniowej, spalanie wzbogacone w tlen, węgiel wytwarzanie tlenku azotu, usuwanie i ekstrakcja technologii wysokiej czystości dwutlenku węgla, technologii wytapiania, technologii odsiarczania biologicznego, technologii fermentacji ścieków organicznych o wysokim stężeniu do produkcji CNG.
Jakość przede wszystkim, Klient przede wszystkim, Reputacja i Serwis przede wszystkim to filozofia biznesowa TCWY. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i zarządzania, TCWY jest zobowiązana do dostarczania znormalizowanych rozwiązań dla całego procesu partnerom krajowym i międzynarodowym, aby uczynić działalność naszych klientów bardziej konkurencyjną poprzez niezawodne, opłacalne rozwiązania i osiągnąć sytuację, w której wszyscy wygrywają.

Szczegóły kontaktu
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)