Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
dobra jakość Instalacja gazowa tlenowa na sprzedaż
TCWY's 12000Nm3 / h COG-PSA-H2 został pomyślnie uruchomiony w Korei Południowej w 2015 roku, działa sprawnie od ponad trzech lat, jego wydajność jest stabilna i niezawodna, zadowolenie naszych użytkowników końcowych osiąga nowy poziom! ---- Pan Lee, zastępca kierownika od DAESUNG Industrial Gas Co., Ltd Korea Południowa.

—— Zawietrzny

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy bardzo dobrą sprężarkę powietrza od TCWY, tak jak obiecali, wszystko jest idealne! Maszyna działa dobrze, TCWY zapewnił szybki serwis posprzedażowy, profesjonalne wsparcie techniczne i szkolenia. TCWY jest godnym zaufania partnerem, spodziewamy się współpracować z nimi przy kolejnym projekcie PSA.

—— Somchai

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Różne zaawansowane linie produkcyjne do produkcji wysokiej precyzji urządzeń, powlekania, montażu, a także linie współpracy do zaworów, adsorbentów, katalizatora.

  • OEM / ODM
    Jako wiodący dostawca rozwiązań w zakresie gazu przemysłowego, OEM i ODM są dostępne dla wszystkich naszych partnerów. Wysoce kompatybilny plan zostanie wydany po otrzymaniu szczegółów projektu, takich jak ciśnienie, natężenie przepływu, czystość, pojemność itd. Od naszych klientów.

  • R & D
    Centrum badawczo-rozwojowe TCWY powstało w 2013 roku, ściśle współpracując z zespołem sprzedaży. Opinie klientów, potrzeby rynkowe i wszelkie inne informacje są dostarczane co tydzień przez zespół ds. Sprzedaży. Informacje te w znacznym stopniu ułatwiają nasze badania i rozwój w celu poprawy naszej jakości, odpowiednio opracowując nowe produkty. Badania i rozwój TCWY współpracują również z laboratorium słynnego uniwersytetu, które zapewnia nam silne wsparcie i instrukcje.

Szczegóły kontaktu
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)